SİPARİŞ & TESLİMAT

Kayan yazı'da

SERTİFİKALARIMIZ

PTT KAPIDA ÖDEME

HAKKIMIZDA

Hızla değişen ve gelişen teknolojiler reklam sektöründe de kendini göstermeye başlamış,insanları yeni arayışlara itmiştir.Led ekran teknolojisi de bu periyotta hızlı bir mesafe kaydetmiştir.

İnsanlar standart tabelalardan uzaklaşarak daha etkin bir reklam imkanı sağlayan bilgilendirme panolarına,kayan yazı ve led ekranlara yönelmeye başlamasına neden olmuştur.Bu cihazların verimliliğinin yüksek olması,çok amaçlı kullanıma uygun olması,enerji tasarrufu sağlaması ve buna benzer birçok etken bu ürünün büyük bir Pazar payına sahip olmasını sağlamıştır.

Kayan yazı,led ekran ve bilgilendirme panoları üzerine faaliyet gösteren firmamız,insan odaklı hizmet anlayışıyla toptan ve perakende bazda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sizlerin teveccühü ve bizlerin işimize olan saygımızla birlikte güzel bir işbirliği sergiliyor olmanın haklı gururu içinde yolumuza devam etmekteyiz.

Modülerled ailesini tercih eden ve güvenen tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

 

KAYAN YAZI ÜRÜN ÇEŞİTLERİ : Kayan yazı, Kayanyazı, Kayanyazi, Kayan yazı tabela, Renkli kayan yazı, Akan yazı, Akanyazı, Akan yazi, Akan yazı tabela, Yürüyen yazı, Yürüyenyazi, Yürüyen yazı tabela, Grafik tabela, Grafik ekran tabela, Led grafik tabela, Led ekran, Led ekran tabela, Led ekran full renk tabela, Led kayan yazı, Ledli kayan yazı, Led tabela, Ledli tabela, Bilgilendirme panosu, Dijital tabela, Eczane panosu, Otobüs güzergah panosu, Saat,tarih nem ve derece gösterge panoları, Eczane panoları, Yönlendirme levhaları,


KAYAN YAZI: Kayan Yazı Kırmızı,Kayan Yazı Sarı,Kayan Yazı Beyaz,Kayan Yazı Mavi,Kayan Yazı Yeşil,Kayan Yazı Üç renk,Kayan Yazı full renk,Tüm bu ürün çeşitlerinde,istediğiniz ölçüde üretim yapılmaktadır. Stoklarımızda tüm renkler mevcut olup,Kayan Yazı siparişleriniz en kısa zamanda tarafınıza ulaştırılmaktadır. Modülerled,Kayan yazı sistemleri,hızlı ve kolay çözümler sunar. Her renk ve ölçü için lütfen bizden güncel fiyat alınız. Talepleriniz hızlı ve sorunsuz olarak karşılanacaktır.

 

GARANTİ ŞARTLARI

ÖDEME KOŞULLARI

KARGO & TESLİMAT

FACEBOOK&TWİTEER

Buradasınız: Anasayfa HAKKIMIZDA
tabela